• info@jezdziectwotruskaw.pl
  • ul.Falińskiego 3
  • 05-080 Truskaw
  • Jazdy rekreacyjne: +48 662 030 202
  • Sesje zdjęciowe: +48 662 030 202
  • Pensjonat: +48 602 601 977

Truskaw

Drochówka

Lipton DRP
rasa: niemiecki kuc wierzchowy pony
ojciec: Lord Junker
matka: Loni po Black Magic Diamant
maść: gniada
wzrost: 137 cm

Ukochany kucyk. Koń Profesor. Po zakończonej karierze w wysokim sporcie, gdzie z powodzeniem rywalizował z większymi od siebie kolegami, jest gotowy do nauki i szlifowania umiejętności młodych adeptów jeździectwa. Grzeczny, spokojny, opanowany i cierpliwy. Jego zalety można wymieniać bez końca, ale najlepiej przyjść, samemu sprawdzić i od pierwszego wejrzenia go pokochać.

Jarząbek hc
rasa: huculska
ojciec: Jehudi
matka: Interia po Szwed
maść: ciemnogniada

Stajenny pieszczoszek, zawsze chętny do głaskania i podjadania smakołyków. Wbrew obiegowej opinii o tym, że hucuły to uparciuchy, nasz Jarząbek jest grzeczny i chętny do współpracy. Niczego się nie boi, nie straszne mu kałuże, rowerzyści i inne czyhające potwory. Gdy nie jest do końca pewien intencji jeźdźca lub coś lub ktoś będzie próbował rozproszyć jego uwagę, po prostu się zatrzymuje, ale nigdy nie ucieka. Oczywiście potrafi zweryfikować umiejętności tych, którzy myślą, że posiedli już doświadczenie na końskim grzbiecie. Z Jarząbkiem trzeba umieć się dogadać, a wtedy współpraca będzie układała się idealnie. Ponadto nasz hucułek jest bardzo wygodny we wszystkich chodach, a w galopie wyciąga nogi, dorównując swoim większym kolegom i koleżankom.

Balbina
rasa: kuc szetlandzki
ojciec: NN
matka: Baśka
maść: kasztanowata

Najmniejsza maskotka stajni. Uwielbia dzieci, dorosłych i swojego narzeczonego oraz opiekuna Liptona, z którym razem dzieli boks. Jest zachwycona, gdy ktoś poświęca jej uwagę, nie wspominając już wyczesywaniu, głaskaniu i drapaniu. Po zaniedbaniu jej przez poprzedniego właściciela, dochodzi do siebie u nas stajni i wierzymy głęboko w to, że jeszcze ponosi na swoim grzbiecie najmłodszych miłośników koni.

Spiro
rasa: w typie hucuła
ojciec: NN
matka: NN
maść: gniada

Pomimo, że jest najmłodszym mieszkańcem stajni i musi jeszcze trochę poczekać, aż zacznie pracować pod siodłem, jest już w pełni obłaskawiony. Lubi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i rywalizuje z Jarząbkiem o pieszczoty i smakołyki.

Gdzie jesteśmy ?

KJ Truskaw

ul. Falińskiego 3 05-080 Truskaw

  • Jazdy rekreacyjne: +48 518 598 632
  • Sesje zdjęciowe: +48 662 030 202
  • Pensjonat: +48 602 601 977

info@jezdziectwotruskaw.pl

Kontakt

Nasza stajnia istnieje od 20 lat. Znajdujemy się w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, tuż przy północno-zachodnich rogatkach Warszawy.

Zaledwie pół godziny wystarczy, by dotrzeć do nas z centrum miasta. Oferujemy boksy pensjonatowe dla koni, zapraszamy wszystkich entuzjastów jeździectwa na jazdy rekreacyjne.

Prowadzimy Stadninę Koni Drochówka, gdzie hodujemy konie rasy hanowerskiej i oldenburskiej.

KJ Truskaw, ul. Falińskiego 3, 05-080 Truskaw

Jazdy rekreacyjne: +48 518 598 632

Sesje zdjęciowe: +48 662 030 202

Pensjonat: +48 602 601 977

info@jezdziectwotruskaw.pl

Projekt i wykonanie : Inforpol.Net